انجمن ترکبوز
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

سایت علوم غریبه , آموزش علم جفر , تله کینزی و بهترین سایت تفریحی

HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Latest topics
» خاص ترین عکس های افسانه پاکرو
اس ام اس غرور  اس ام اس خیانت دی 92 I_icon_minitimeby Admin Sun Jan 12, 2014 7:42 pm

» عکس های ۲۰۱۴ ترلان پروانه
اس ام اس غرور  اس ام اس خیانت دی 92 I_icon_minitimeby Admin Sun Jan 12, 2014 7:41 pm

» عکس های ۲۰۱۴ صدف طاهریان
اس ام اس غرور  اس ام اس خیانت دی 92 I_icon_minitimeby Admin Sun Jan 12, 2014 7:41 pm

» زیباترین عکس های روشا ضیغمی
اس ام اس غرور  اس ام اس خیانت دی 92 I_icon_minitimeby Admin Sun Jan 12, 2014 7:40 pm

» عکس های ۲۰۱۴ طناز طباطبایی
اس ام اس غرور  اس ام اس خیانت دی 92 I_icon_minitimeby Admin Sun Jan 12, 2014 7:38 pm

» ۱۵ راز جهان
اس ام اس غرور  اس ام اس خیانت دی 92 I_icon_minitimeby Admin Sun Jan 12, 2014 7:35 pm

» فراماسونری جمعیتی نهان روش برای سلطه بر انسان و جهان است
اس ام اس غرور  اس ام اس خیانت دی 92 I_icon_minitimeby Admin Sun Jan 12, 2014 7:33 pm

» زندگینامه حضرت سلیمان(ع)
اس ام اس غرور  اس ام اس خیانت دی 92 I_icon_minitimeby Admin Sun Jan 12, 2014 7:33 pm

» چرا به امام زمان (عجل الله تعالی فرجه) اباصالح می گویند؟
اس ام اس غرور  اس ام اس خیانت دی 92 I_icon_minitimeby Admin Sun Jan 12, 2014 7:31 pm

» fun77.ir
اس ام اس غرور  اس ام اس خیانت دی 92 I_icon_minitimeby shima Sat Jan 04, 2014 3:29 pm

» ترول های بهمن ماه
اس ام اس غرور  اس ام اس خیانت دی 92 I_icon_minitimeby Admin Fri Dec 27, 2013 8:23 am

» عکس های جدید و نایاب الناز شاکردوست
اس ام اس غرور  اس ام اس خیانت دی 92 I_icon_minitimeby shima Sat Dec 14, 2013 3:20 am

» دانلود کتاب آموزش کامل ویندوز سون
اس ام اس غرور  اس ام اس خیانت دی 92 I_icon_minitimeby shima Sat Dec 14, 2013 3:19 am

» کتاب آموزش حرفه ای زبان سی پلاس پلاس
اس ام اس غرور  اس ام اس خیانت دی 92 I_icon_minitimeby shima Sat Dec 14, 2013 3:17 am

» داستان های شیوانا نانوا
اس ام اس غرور  اس ام اس خیانت دی 92 I_icon_minitimeby shima Sat Dec 14, 2013 3:12 am

» داستان های شیوانا پسر پیرزن
اس ام اس غرور  اس ام اس خیانت دی 92 I_icon_minitimeby shima Sat Dec 14, 2013 3:09 am

» داستان های شیوانا آهنگر طماع
اس ام اس غرور  اس ام اس خیانت دی 92 I_icon_minitimeby shima Sat Dec 14, 2013 3:07 am

» دانلود کتاب عشق
اس ام اس غرور  اس ام اس خیانت دی 92 I_icon_minitimeby Admin Thu Dec 12, 2013 7:16 am

» دانلود کتاب همه چیز در مورد بلوتوث
اس ام اس غرور  اس ام اس خیانت دی 92 I_icon_minitimeby Admin Thu Dec 12, 2013 7:14 am

» دانلود کتاب بانک جامع دانستنی های پزشکی از دیدگاه اسلام
اس ام اس غرور  اس ام اس خیانت دی 92 I_icon_minitimeby Admin Thu Dec 12, 2013 7:09 am

Top posters
Admin
اس ام اس غرور  اس ام اس خیانت دی 92 I_vote_lcapاس ام اس غرور  اس ام اس خیانت دی 92 I_voting_barاس ام اس غرور  اس ام اس خیانت دی 92 I_vote_rcap 
shima
اس ام اس غرور  اس ام اس خیانت دی 92 I_vote_lcapاس ام اس غرور  اس ام اس خیانت دی 92 I_voting_barاس ام اس غرور  اس ام اس خیانت دی 92 I_vote_rcap 
the end
elf
joodi
batman
سناتور
Shahin
fanus
ghelyuni
Add to Google

اس ام اس غرور اس ام اس خیانت دی 92

Go down 
AuthorMessage
shima

اس ام اس غرور  اس ام اس خیانت دی 92 Empty
PostSubject: اس ام اس غرور اس ام اس خیانت دی 92   اس ام اس غرور  اس ام اس خیانت دی 92 I_icon_minitimeTue Dec 03, 2013 5:50 pm

دلم را پیش خود پابند کردی

ولی گفتی تو دنیای دردی

غرورم را شکستی بی تفاوت

برو فکر کن همیشه خیلی مردی
اس ام اس غرور | اس ام اس خیانت

بسوزد دلت که سوزاندی دلم را

به ویرانی کشاندی منزلم را

فکندی زیر پا احساس و شورم

نکردی رحم حتی بر غرورم

دلم را شبی در حضورم شکستی

نه آینه حتی غرورم شکستی

ندادی به خلوتگاه عشق راهم

پلی بود اگر در عبورم شکستی

شده بازیچه ای قلب صبورم

شکستی عاقبت بال غرورم

به آسانی گذشتی از کنارم

مثال دفتری کردی مرورم

گفته بودی از غرورم از سکوتم خسته ای

من شکستم هر دو را

گفته بودم از سکوتت از غرورت خسته ام

به خاموشی مغرورانه ات شکستی باز مرا

خدا بودم خدای خودپرستان

گدا کردی مرا تو سنگ مغرور

مرا باور به بی همتایی ام بود

مرا از باور خود کردی ام دور

تمام روز و شب با بی قراری

به شوق روی تو بیدار هستم

اگرچه بی غرورم زنده اما

به شوق لحظۀ دیدار هستم

غرور من که زسختی به کوه می مانست

کمر به کشتن خود بست و خاک پای تو شد

دلم که به همه بیگانه بود و یار نداشت

چه دید در تو که اینگونه آشنای تو شد ؟

دوستی شوخی سرد آدماست

بازی شیرین گرگم به هواست

واسه کشتن غرورمن و تو

دوستی توطئه ثانیه هاست

گرچه ای دوست غروردلت احساس مرا درک نکرد

آفرین بر غم عشقت که تا پایان راه مرا ترک نکرد

ز چشمت اگر چه که دورم هنوز

پر از اوج عشق و غرورم هنوز

قبول است عمر خوشی ها کم است

ولی با توام پس صبورم هنوز

فردریش نیچه :

انسان های آزاده دل شکسته و پر غرور خود را پنهان می کنند.

شبیه چشم های تو پر از گناه می شوم

میان ظلمت شب قبیله ماه می شوم

خدا زمین گناه عشق من وتو ببین چطور

به خاطر غرور تو زیاده خواه می شوم
Back to top Go down

اس ام اس غرور اس ام اس خیانت دی 92
Back to top 
Page 1 of 1